Zrušení rezervace

Individuální pobyty:

Host může zrušit rezervaci zdarma do 1 dne před příjezdem.

V případě zrušení rezervace 1 den před příjezdem host zaplatí 100 % celkové ceny rezervace.

Pokud dojde při příjezdu nebo během pobytu ke zkrácení rezervace, bude účtována původní cena za rezervaci.

 

Skupinové pobyty pro 8 a více pokojů a pro pobyty během svátků:

Pobyt je nutné uhradit nejpozději 31 dnů před příjezdem, jedná se o cenu za ubytování, poté se automaticky rezervace ruší bez náhrady, pronajímatel má právo obsadit termín jinými hosty.                  

Za porušení smlouvy, kdy se jedná o paušalizovanou náhradou škody za odstoupení od smlouvy zákazníkem.

 

V případě stornování pobytu 30 – 15 dní před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánu 50% z celkové částky odsouhlaseného rozpočtu akce. Za porušení smlouvy, kdy se jedná o paušalizovanou náhradou škody za odstoupení od smlouvy zákazníkem.

 

V případě stornování pobytu 14 – 8 dní před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánu 70% z celkové částky odsouhlaseného rozpočtu akce. Za porušení smlouvy, kdy se jedná o paušalizovanou náhradou škody za odstoupení od smlouvy zákazníkem.

 

V případě stornování pobytu 7 – 0 dní před příjezdem uhradí klient provozovateli apartmánu 100% z celkové částky odsouhlaseného rozpočtu akce. Za porušení smlouvy, kdy se jedná o paušalizovanou náhradou škody za odstoupení od smlouvy zákazníkem.

 

Platí pro všechny rezervace:

V den příjezdu a v průběhu čerpání rezervace není možná jakákoliv změna rezervace. V případě změny zkrácení rezervace, přijetí po domluveném termínu nebo v průběhu pobytu, Vám bude účtován storno poplatek ve výši 100% z celého pobytu.